Сушка цибулі

Сушена цибуля має широке застосування в кулінарії круглий рік.

Висушена інфрачервоною технологією кільцями або кубиками цибуля зберігає і посилює смакові якості, втрачає неприємну гіркоту, набуваючи приємний пряний солодкуватий присмак, стає ароматною приправою. Так як продукція висушена в інфрачервоному сушильному обладнані при відновленні повертає 85-90% своїх фізичних і хімічних властивостей, висушену цибулю можна застосовувати в смаженні, гасінні, варінні супів, приготуванні салатів та інших страв.

Так само готову висушену цибулеву масу можна перетерти і далі застосовувати у вигляді порошку.

Для сушіння цибулі підходять будь-які м’ясисті сорти, які мають яскраво виражений аромат, смак.

Готуємо цибулини для сушіння, підбираючи тверді, не зіпсовані, очищаємо, нарізаємо кільцями або кубиком. Викладаємо на лоток і ставимо в інфрачервону сушильну камеру.
Готова остигла цибуля буде крихкою.

На інфрачервоному сушильному обладнанні можна висушити будь-який вид продукту до мінімального вмісту вологи для подальшої переробки його в порошок, при цьому ви зберігаєте ідеальний колір, яскраво виражений смак і аромат, всі корисні речовини і вітаміни, заощаджуєте час сушіння і скорочуєте фінансові витрати.

 

Вихід готового продукту становить 12-18%.

Лук3
onion2

УкрСушка
Заказать тест-драйв сушку
Вы можете привезти для сушки свой продукт от 2-6 кг, увидеть сам процесс сушки на нашем оборудовании и лично в нем поучаствовать.
Докладніше
УкрСушка
Связаться с нами
Свяжитесь с нами для уточнения любых ваших вопросов и более развёрнутой информации.
Докладніше