logo-sushka
НВЧ стерилізатор
НВЧ Мікрохвильовий Стерилізатор

Нашою компанією розроблено та впроваджено у виробництво мікрохвильовий стерилізатор готової продукції. Це можуть бути сушені гриби, сушене м’ясо, сухофрукти а також різні рідини, такі як пиво, лимонад, соуси і багато іншого. Перевага НВЧ мікрохвильового методу стерилізації полягає в тому, що практично без нагрівання продукту в ньому гинуть всі хвороботворні бактерії.

 

І не тільки бактерії, якщо в сушених продуктах залишилися личинки або будь-які інші мікроорганізми, цвіль тощо мікрохвилі їх знайдуть і ліквідують. Будь-яка мікрофлора буде повністю знищена, навіть якщо вона захована усередині продукту. Продукт при цьому не встигає як то значно нагрітися і збереже свої початкові якості. У пива, молока, наприклад, немає неприємного смаку пастеризації і  без застосування будь-яких консервантів термін придатності продукту навіть більше ніж після пастеризації.

 

Такий ефект досягається за рахунок значної глибини проникнення НВЧ електромагнітних мікрохвиль у продукт. Крім того, різні матеріали по-різному поглинають ці хвилі. Деякі матеріали як кварцове скло, наприклад, є радіопрозорими, тобто мікрохвилі проходять крізь них абсолютно без втрат, як сонячне світло крізь шибку. Є матеріали, які активно поглинають мікрохвилі і, звичайно  матеріал при цьому нагрівається. Цей ефект ми спостерігаємо коли розігріваємо воду або суп в мікрохвильовці. У кілька разів більше мікрохвилі “люблять” вугілля, будь-яке : кам’яне, дерев’яне, не важливо.

 

Саме цей ефект виборчого нагріву або поглинання мікрохвиль дозволяє перегріти мікроорганізми настільки, що вони гинуть, і при цьому саме середовище, де мешкали ці організми, не встигає нагрітися.

Тобто те ж молоко пройде стерилізацію без нагріву і збереже первинний смак свіжого молока.

Переваги НВЧ стерилізації

Ще одна з переваг НВЧ стерилізації є те, що продукти можна стерилізувати вже в упаковці, мішку, пакеті або скляній, пластиковій тарі.

 

Після того, як продукт розфасували або розлили по пляшках, проводиться стерилізація герметично закритого продукту, доступ нових мікроорганізмів неможливий, і тривале зберігання забезпечено без консервантів.

 

Так само дуже непоганий ефект стерилізації можна отримати і на ІЧ-обладнанні, так ІЧ-теплове випромінювання є так само електромагнітним і так само, як і НВЧ, проникає вглиб продукту, тільки глибина проникнення у ІЧ-випромінювання менше. Але поверхню продукту ІЧ-випромінювання чудово стерилізує, а при певній часовій витримці продукт стерилізується по всій глибині.

 

Так при сушінні м’яса, наприклад, в ІЧ-сушильній камері ми отримуємо, як показують лабораторні дослідження, стерильно чистий продукт, а після конвекційній сушки м’ясо, як правило, довго зберігатися не може. Це небезпечно, так як через тривалий часу сушіння і привнесеного великого об’єму повітря (як правило містить частинки пилу тощо), на поверхні м’яса разом з пилом накопичуються різні мікроорганізми, які з плином часу розвиваються, і ми спостерігаємо дуже небезпечну цвіль. І виробники змушені для продовження терміну зберігання  додавати в м’ясо різні шкідливі для людини консерванти у великій кількості.

Унікальна технологія

На базі НВЧ і ІЧ-технології ми впровадили у виробництво кілька різних стерилізаторів шафового і конвеєрного типу.

Широке застосування знайшли ІЧ-конвеєрні стерилізатори для какаовелли (лушпиння какао бобів), а так само какао порошків.

 

Шафові НВЧ- стерилізатори застосовуються для знезараження продуктів в упаковці або мішках.

Зараз перебуває у провадженні НВЧ обладнання для стерилізації пива в потоці, безпосередньо перед розливом в пляшку або іншу тару.

Більш широке застосування НВЧ і ІЧ-технологія стерилізації продуктів харчування знайде тільки тоді, коли якомога більше людей, технологів та інженерів просто дізнаються про існування таких методів і зрозуміють їх переваги.

Тоді суспільство отримає більше корисні і безпечні продукти харчування для здорового способу життя.

Технічні характеристики

1.НВЧ стерилізатор сипучих продуктів

2. НВЧ стерилізатор рідких продуктів

 

0