Про компанію

УкрСушка

Компанія "УкрСушка" з 2000 року представлена на світовому ринку, і весь цей час ми справою підтверджуємо свою репутацію актуального і ефективного виробника, чиї технології повністю відповідають вимогам часу і побажань замовників.
Наші клієнти - підприємства по всьому світу, чиєю спеціалізацією є інфрачервона сушка різного роду продукції (як харчових продуктів, так і багатьох промислових виробів).
укрСушка
infrared_partner_logo
infrared_partner_logo
infrared_partner_logo
infrared_partner_logo
infrared_partner_logo

Обладнання і фахівці

Фахівці компанії розробляють оптимальні варіанти обладнання для застосування його в певних умовах і враховують вимоги виробників відповідної продукції.

Кожна сушильна установка (інфрачервона сушарка, конвекційна шафа, високотемпературна піч, сушильна лінія, стрічковий транспортер) створюється із застосуванням власних унікальних технологій.

Це обладнання з оптимальною кількістю інфрачервоних випромінювачів, що забезпечують ідеальні умови для делікатної і в той же час високоефективної обробки продукції, з якої необхідно видалити вологу для подальшого тривалого зберігання.

Переваги нашої компанії

infrared_advantege
ОПТИМАЛЬНО
Обладнання гармонійно поєднує ціну і якість
infrared_advantege
СУЧАСНО
Регулярно покращуємо і модернізуємо обладнання, що випускається
infrared_advantege
ЯКІСНО
Досягаємо високої якості, знижуючи витрати клієнтів
Завдяки впровадженню інноваційних технологій компанія "УкрСушка" може дозволити собі ряд компромісних рішень щодо таких факторів, як, наприклад, універсальність сушильного обладнання - і, таким чином, ми надаємо виробникам можливість сушити різні продукти на одному обладнанні. Така тактика в свою чергу швидко досягає поставленої мети замовника.