Конвеєрні сушильні установки інфрачервоного типу
Ударостійкі двері

Процес сушіння можна спостерігати

ІЧ-випромінювачі

ІЧ-випромінювання по всій площі стрічки

Стрічка, яка не сходить з барабанів
Надійність конструкції гарантована
Тефлонові стрічки для липких продуктів
Повна автоматизація лінії
Забезпечено швидкий доступ до важливих вузлів
Системи малої продуктивності

Конвеєрні системи малої продуктивності 100 кг/год

Системи великої продуктивності

Конвеєрні системи великої продуктивності 1 000 кг/год

 

Короткий опис технології сушіння і обладнання.

Пропонована конвеєрна установка призначена для сушіння овочів і фруктів в автоматичному режимі за заданими параметрами

ІЧ-технологія сушки або видалення вологи  має ряд істотних переваг, в порівнянні з традиційною конвекційною технологією (сушка гарячим повітрям)

1. Економічність: тобто. потрібна менша кількість енергії для випаровування 1 лводи (1кВт). Теплові промені проникають в товщину продукту до 10-20 мм, при цьому нагріваються сам продукт і волога, що міститься в ньому. Процес нагріву йде в кілька разів інтенсивніше, ніж при охолодженні гарячим повітрям, відповідно і вода перетворюється у пар, дуже інтенсивно. Система вентиляції служить тільки для відводу пари за межі камери і приміщення.

2. Швидкість сушіння: ІЧ-технологія дозволяє видалити вологу в кілька разів швидше при більш низькій температурі, ніж конвекційна технологія.

3. Відсутність пиління: У разі якщо в продукті присутня мелкодісперсная фракція, будь-який обдув призведе до пилення і попаданню пилу в систему вентиляції, де змішавшись з парою буде потрапляти в навколишнє середовище. При ІЧ-технології системою вентиляції видаляється чистий пар, в якому немає домішок продукту у вигляді пилових частинок. При цьому енергію цієї пари можна використовувати для обігріву приміщення в зимовий період.

4. Рівномірний нагрів продукту по всій сушильній площі: На всій ширині конвеєра створюються однакові умови для продукту, що дає можливість отримати на виході якісний продукт, який неперегрітий або недосушений.

5. Стерилізація продукту: З огляду на той факт, що теплові ІЧ-промені проходять на всю товщину продукту, під час сушіння відбувається автоматичний процес стерилізації, знищення  різних видів бактерій, що в свою чергу покращує якість продукту і виключає необхідність проведення додаткової стерилізації.

Слід зазначити, що система обдуву продукту сконструйована зональним чином, тобто кожна стрічка є окремою кліматичною зоною з регульованою температурою, вологістю і швидкістю потоку повітря.

За додатковою домовленістю можливе переоснащення нагрівальних елементів сушильної камери на інший вид енергоносія (природний газ, мазут, дизпаливо  тощо). При необхідності деякі конструктивні моменти можуть бути змінені, в залежності від конкретних завдань поставлених клієнтом (системи очищення стрічок, сокоотводи тощо).