Сушка помідорів-томатів

Після Інфрачервоної технології сушки стиглі соковиті плоди помідора перетворюються в дуже смачні в’ялені томати або ж у висушенні томатні чіпси або навіть томатну пастилу!

Дана технологія максимально зберігає всі корисні вітаміни та мікроелементи продукту, збільшує і так вже властивий помідору яскравий аромат і солодкий смак.

Для сушіння найкраще підходять томати з товстою шкіркою, де в них буде багато м’якоті і мало води.

За рахунок того, що в нашому сушильному обладнанні  інфрачервоні випромінювачі розташовані рівномірно по периметру всієї шафи, підготовлені і розкладені на лотках томати сушаться рівномірно.

Обираючи конкретну температуру і швидкість сушіння можна отримати помідори різного рівня сухості (сушені повністю, або частково – в’ялені).

Інфрачервоні промені, проникаючи крізь томати, висушують їх і одночасно стерилізують. При стерилізації продукту знищуються мікроби, бактерії і шкідливі мікроорганізми, збільшуючи тим самим терміни його зберігання.

Висушений або в’ялений томат ─ найуніверсальніший і найулюбленіший інгредієнт домашніх кулінарів, вишуканих ресторанів і кафе закладів, а також великих гастрономічних виробництв.

Попри все, висушені або в”ялені томати – це завжди смачний та повноцінний перекус для поціновувачів здорового способу життя.

tomato03
tomato02
Почему сушить томаты отличная идея?
Экспериментируйте и сохраняйте

Задавая температуру и скорость сушки можно получить помидоры разного уровня сухости (сушеные полностью, или частично – вяленые).

Инфракрасные лучи, проникая сквозь томаты, высушивают их и одновременно стерилизуют.

При стерилизации продукта уничтожаются микробы, бактерии и вредные микроорганизмы, увеличивая тем самым сроки его хранения.

УкрСушка
Заказать тест-драйв сушку
Вы можете привезти для сушки свой продукт от 2-6 кг, увидеть сам процесс сушки на нашем оборудовании и лично в нем поучаствовать.
Докладніше
УкрСушка
Связаться с нами
Свяжитесь с нами для уточнения любых ваших вопросов и более развёрнутой информации.
Докладніше