Сушка гарбуза

Гарбуз — один з найбільш цінних продуктів для людського організму, він багатий на вітамінами С, Е, В1, В2, РР а також на  дуже рідкісний вітамін Т, який серйозно впливає на метаболічні процеси в організмі, а також гарбуз багатий на мінерали (кальцій, калій, магній та інші).

Крім того, в гарбузі містяться каротин і клітковина.

 

Гарбуз – це сезонний продукт, але інфрачервона сушка допомагає вирішити це питання і забезпечити вам величезне джерело здоров’я на цілий рік.

Ви можете сушити гарбуз невеликими шматочками,  великими кружечками.

Інфрачервона технологія сушки рівномірно висушить продукт, знезаразить його і посилить вже і так характерні смак і аромат.

Унікальність і цінність інфрачервоного сушіння в тому, що воно збереже всі корисні вітаміни та мінерали продукту, які можна буде сміливо вживати цілий рік.

Висушений гарбуз можна буде за бажанням перетерти в порошок і далі використовувати в своїх кулінарних або косметологічних цілях. Порошок так само зберігає всі корисні властивості.

У ньому багато цинку, холіну, амінокислот, які підвищують мозкову активність, покращують пам’ять і усувають перевтому і нервове перенапруження.

Гарбузовий порошок багатий на аргінін, кальцій і фосфор, які впливають на частоту скорочення м’язів, сприяючи збільшенню зростання м’язової маси.

 

Інфрачервона технологія сушки продовжує термін зберігання сушеного гарбуза, захищаючи продукт від шкідливих мікроорганізмів і бактерій.

IMG_5609
IMG_5555
УкрСушка
Заказать тест-драйв сушку
Вы можете привезти для сушки свой продукт от 2-6 кг, увидеть сам процесс сушки на нашем оборудовании и лично в нем поучаствовать.
Докладніше
УкрСушка
Связаться с нами
Свяжитесь с нами для уточнения любых ваших вопросов и более развёрнутой информации.
Докладніше