Сушка сиру

Сир ─ винятковий продукт серед усіх молочних продуктів.

Сир містить молочні білки, молочний жир, мінеральні солі, вітаміни і органічні кислоти, тому його харчова цінність дуже висока.

 

Сир серед усіх кисломолочних продуктів має найтриваліший строк зберігання, але все одно, не дивлячись на те, як довго він буде зберігатися, псування йому не уникнути.

Рішення даної проблеми: інфрачервона технологія сушки.

 

Інфрачервоні промені безпосередньо впливають на сир, не руйнуючи його структуру.

При цьому сушка відбувається максимально рівномірно, не віддаючи перевагу поверхневому шару сиру, в якому зазвичай при вакуумній сушці, наприклад, волога видаляється в першу чергу.

 

Інфрачервона технологія сушки максимально зберігає всі корисні речовини, мікроелементи і жири продукту, не змінюючи його форму і колір.

Також сир стає ще більш ароматним і характернимна смак.

 

ІЧ-промені повністю знезаражують продукт, продовжуючи його термін зберігання і забезпечують захист від шкідливих мікроорганізмів.

Після сушіння сир можна відразу упаковувати для використання в ролі снека або ж в якості добавок до різних страв або сирного концентрату в харчовій промисловості.

 

Вихід готової продукції: 68%.

IMG_5502
IMG_5467
IMG_5507
IMG_5468
УкрСушка
Заказать тест-драйв сушку
Вы можете привезти для сушки свой продукт от 2-6 кг, увидеть сам процесс сушки на нашем оборудовании и лично в нем поучаствовать.
Докладніше
УкрСушка
Связаться с нами
Свяжитесь с нами для уточнения любых ваших вопросов и более развёрнутой информации.
Докладніше