Сушка груши

Груша – один з найцінніших і багатих на вітаміни продуктів для здорового життя людини.
Вона містить в собі багато заліза, клітковини, різних антиоксидантів, завдяки яким омолоджує шкіру, нормалізує роботу серця, є прекрасним імуномодулятором.

Єдина складність груші в тому, що це сезонний продукт.
Як користуватися унікальною грушею цілий рік, не витрачаючи багато часу на її приготування  і не втрачаючи всіх її корисних і смакових властивостей?Відповідь: інфрачервона технологія сушки.

Інфрачервоні промені нашого сушильного обладнання максимально рівномірно висушують грушу, не змінюючи її кольору і форми, а також зберігають всі її корисні вітаміни і мікроелементи.
Інфрачервона технологія сушки робить смак і аромат продукту ще яскравіше і, крім цього, повністю стерилізує продукт, продовжуючи його термін зберігання і захищаючи від шкідливих бактерій і мікроорганізмів.

 

Готову сушену грушу можна їсти просто так, додавати в компоти, м’ясні делікатеси, муси, креми, випічку, другі страви або перетерти в порошок (пудру) і використовувати як присипку для тортів, пирогів, каш, коктейлів, приготування  начинки.

IMG_5605
IMG_5534
УкрСушка
Заказать тест-драйв сушку
Вы можете привезти для сушки свой продукт от 2-6 кг, увидеть сам процесс сушки на нашем оборудовании и лично в нем поучаствовать.
Докладніше
УкрСушка
Связаться с нами
Свяжитесь с нами для уточнения любых ваших вопросов и более развёрнутой информации.
Докладніше