Сушка полуниці

Полуниця ─ популярний і бажаний на столі в літній сезон представник ягідного сімейства. Інфрачервона технологія сушки максимально зберігає всі корисні речовини полуниці, її колір і смак стають більш виразними, а форма залишається незмінною.
Крім цього, ІЧ-промені повністю знищують всі шкідливі мікроорганізми продукту, тим самим продовжуючи його термін зберігання.

Для смачної сушеної полуниці вибирайте стиглі солодкі плоди. Особливо вдалим вибором стануть ягоди наступних сортів: Кімберлі, мармеладу, Пегас, Клер, Хоней та інші. Якщо ви бажаєте засушити полуницю цілком, краще вибрати дрібні сорти, такі як Купчиха або Дивна.

Для сушки годяться тільки стиглі і м’ясисті ягоди, не пошкоджені гниллю або механічно.

Сушену полуницю використовують в чай, компоти, джеми, муси, варення, випічку, фруктові салати, а також це дуже цінна альтернатива цукрових цукерок дітям. Сушені ягоди можна потовкти в порошок і застосовувати в якості ароматизатора випічці. Сушена полуниця знижує рівень цукру в крові, нормалізує обмін речовин, бореться з грипом і простудними захворюваннями, запобігає розлади шлунково-кишкового тракту. Полуничні чіпси ─ швидкий і смачний перекус, що зберіг всі корисні мікроелементи та вітаміни початкового свіжого продукту.

 

Сушена полуниця ─ цінна можливість скористатися унікальним ароматом і смаком улюбленої ягоди під час приготування осіннього пирога або зимового чаю.

strawberry3
strawberry2
УкрСушка
Заказать тест-драйв сушку
Вы можете привезти для сушки свой продукт от 2-6 кг, увидеть сам процесс сушки на нашем оборудовании и лично в нем поучаствовать.
Докладніше
УкрСушка
Связаться с нами
Свяжитесь с нами для уточнения любых ваших вопросов и более развёрнутой информации.
Докладніше