Сушка чорносливу

Чорнослив ідеально поєднується зі стравами з птиці і м’яса, додається в запіканку, з ним готують компоти, чаї, випічку, пастилу, додають у морозиво, торти.

Крім гастрономічного задоволення, чорнослив приносить з собою масу корисних речовин і мікроелементів.
Чорнослив – лідер за вмістом калію, в цьому йому поступаються навіть банани. У його складі є кальцій, фосфор, залізо, також він насичує кров сахарозою, фруктозою і глюкозою. Інфрачервона сушка максимально зберігає вітаміни фрукта і без будь-якого хімічного втручання дозволяє зберегти його товарний вигляд, смак і аромат. ІЧ-промені знезаражують продукт, тим самим продовжуючи його термін зберігання.

Для сушіння найкраще підходять стиглі, м’ясисті і дуже солодкі плоди, як наприклад, наступні сорти: Стенлі, Нароч, Ренклод Альтана, Григорій Кроманов, Угорка італійська або Угорка звичайна.

Сушені сливи рекомендовані до вживання в разі погіршення зору, проблем у роботі печінки і нирок, атеросклерозі. Цей продукт просто необхідний людям, які проживають в зоні із забрудненою екологією для виведення з організму небезпечних токсичних речовин. Жінкам чорнослив рекомендований при остеопорозі.

Якщо ви підприємець, то будете особливо зацікавлені в швидкості, економічності і максимальної продуктивності виробництва такого цінного продукту як чорнослив. Наше сушильне обладнання  робить все вище перераховане можливим.

plum3
plum2

УкрСушка
Заказать тест-драйв сушку
Вы можете привезти для сушки свой продукт от 2-6 кг, увидеть сам процесс сушки на нашем оборудовании и лично в нем поучаствовать.
Докладніше
УкрСушка
Связаться с нами
Свяжитесь с нами для уточнения любых ваших вопросов и более развёрнутой информации.
Докладніше