Сушка апельсину

Апельсин ─ улюблений багатьма народами цитрусовий фрукт.
Ці прекрасні плоди насичені великою кількістю вітамінів, і важливою особливістю є збереження цих вітамінів тривалий час навіть у висушеному вигляді. Апельсин містить вітаміни групи А, С, РР, В2, В1, калій, магній, кальцій, фосфор, залізо, ефірні масла, клітковина.

Для сушіння бажано підбирати якісні без гнилі плоди середніх розмірів. Для швидкого, а, найголовніше, якісного процесу сушіння використовуємо інфрачервоне обладнання. Підготовлені плоди нарізаються рівномірними слайсами однієї товщини і викладаються на лоток в один шар. У підсумку отримуємо дивовижні сонячні чіпси, дуже ароматні, смачні, яскраві, які зберегли корисні речовини на 80-90%.

Застосування таких чіпсів досить затребуване при декоруванні страв, як доповнення до святкових прикрас, можна їсти як фруктові чіпси. А також при зануренні у воду чіпси, висушені в інфрачервоному обладнанні, становляться продуктом з відновленими фізичними і хімічними властивостями.

Вихід готового продукту становить 15-16%.

orange3
orange2
УкрСушка
Заказать тест-драйв сушку
Вы можете привезти для сушки свой продукт от 2-6 кг, увидеть сам процесс сушки на нашем оборудовании и лично в нем поучаствовать.
Докладніше
УкрСушка
Связаться с нами
Свяжитесь с нами для уточнения любых ваших вопросов и более развёрнутой информации.
Докладніше