Пастила

Пастила – це кондитерський виріб, отриманий на основі висушеного збитого фруктово-ягідного пюре, з багатим ароматом і приємним смаком. Класична пастила готується з яблучно-ягідного пюре з додаванням меду без застосування желе-речовин. Можна робити різні варіації з різними фруктами і ягодами, отримуючи кожного разу продукт з новим смаком і ароматом.

 

У ній багато вітамінів і корисних мікро і макроелементів. Пастила сприяє поліпшенню обміну речовин, прискорює процес травлення, очищає організм людини від шлаків і токсинів, знижує рівень холестерину, корисних при хворобах щитовидної залози.

 

Дуже важливо при виготовленні пастили:

▪ витримувати необхідну температуру для запобігання руйнуванню ферментів, які беруть участь в позитивному впливі на здорове травлення людини і правильний обмін речовин;

▪ встановлювати правильну швидкість сушіння, щоб волога якомога швидше випаровувалася з пастили і не сприяла розмноженню шкідливих бактерій.

 

Тому найкраще для її обробки використовувати інфрачервону сушильну шафу, в який можна задавати потрібну температуру і час сушки. Інноваційна технологія прискореної сушки продукту сприяє швидкому випаровуванню вологи, не даючи розмножуватися мікробам: ІЧ-промені  проходять крізь продукт і стерилізують його: гинуть всі шкідливі бактерії, що значно подовжує термін зберігання пастили.

 

 

Вихід готової продукції: 13%.

pastila3
pastila2

УкрСушка
Заказать тест-драйв сушку
Вы можете привезти для сушки свой продукт от 2-6 кг, увидеть сам процесс сушки на нашем оборудовании и лично в нем поучаствовать.
Докладніше
УкрСушка
Связаться с нами
Свяжитесь с нами для уточнения любых ваших вопросов и более развёрнутой информации.
Докладніше