Сушка Більовської пастили

Більовська пастила – вишукані ласощі, створені за старовинним рецептом 19 століття в місті Більові.

Цей кондитерський виріб нічим не відрізняється від оригінальної пастили, висушеної з яблучного пюре, крім додавання збитого білка і цукру, що робить Більовську пастилу більш пишною, розсипчастою і ніжною.

Більовська пастила – це дуже солодкий і незвичайний варіант стандартної пастили. Її запросто можна приготувати в інфрачервоному сушильному обладнанні від компанії «УкрСушка».

 

Інфрачервоні промені максимально рівномірно висушують продукт, структура якого не руйнується  і не змінюється колір.

В процесі висушування інфрачервона технологія зберігає всі вітаміни та мікроелементи, що містяться в яблучному пюре, зберігається неповторний смак і аромат.

 

ІЧ-промені повністю знезаражують продукт, тим самим продовжуючи його термін зберігання і захищаючи від шкідливих бактерій і мікроорганізмів.

Сучасні інфрачервоні сушильні шафи або конвеєрні лінії компанії «УкрСушка» в рази швидше висушать Більовську пастилу, швидше, ніж у 19 столітті, але витонченість і незабутній смак цієї страви залишиться незмінним.

 

Готовими коржами Більовскої  пастили можна відразу поласувати після висушування або ж приготувати повноцінний рецепт, де ці  коржики перемащуються  рідким яблучним пюре і формуються в «тортик».

Белёвская пастила (1920х1080).00_03_12_17.Still005
Белёвская пастила (1920х1080).00_02_39_16.Still006

УкрСушка
Заказать тест-драйв сушку
Вы можете привезти для сушки свой продукт от 2-6 кг, увидеть сам процесс сушки на нашем оборудовании и лично в нем поучаствовать.
Докладніше
УкрСушка
Связаться с нами
Свяжитесь с нами для уточнения любых ваших вопросов и более развёрнутой информации.
Докладніше