Перець

Перець ─ дуже корисний і смачний овоч. Ще індіанці використовували подрібнений сухий перець як приправу для своїх страв. Сушка даного продукту робить його ще більш незамінним і практично нескінченним. Найкраще для сушіння перцю підходять товстостінні сорти: Асті червоний і золотий, Горн червоний, Абрикосова фаворитка, Анастасія, Біг Бой, Ідеал тощо.

Паприка (сушений перець) позитивно впливає на роботу шлунково-кишкового тракту і корисна людям з порушенням травлення. Продукт рекомендують  при метеоризмі, спазмах, шлункових кольках, скупченні газів в кишечнику. Перець солодкий прискорює засвоєння корисних речовин. Тому, якщо хочете позбавитися від зайвої ваги, обов’язково додавайте паприку до страв.

Інфрачервона технологія максимально швидко і делікатно видаляє вологу з перцю, зберігаючи весь комплекс вітамінів та мінералів.

Залишається все той же яскравий колір, насичений аромат і солодкого-гіркий смак.
Правда, сушка робить дані показники ще більш виразними.

ІЧ-промені повністю знешкоджують продукт, тим самим продовжують  його термін зберігання, а унікальна будова сушильної шафи сушить заготовки для майбутніх кулінарних шедеврів абсолютно рівномірно.
Сушений перець ідеально поєднується з іншими овочами, м’ясом, птицею і рибою. Його кладуть в овочеве рагу, підливи, тушковане, печене м’ясо.

paprika3
paprika2

УкрСушка
Заказать тест-драйв сушку
Вы можете привезти для сушки свой продукт от 2-6 кг, увидеть сам процесс сушки на нашем оборудовании и лично в нем поучаствовать.
Докладніше
УкрСушка
Связаться с нами
Свяжитесь с нами для уточнения любых ваших вопросов и более развёрнутой информации.
Докладніше