Сушка шовковиці

Смачна і дуже корисна ягода шовковиця ─ продукт тимчасової.

Сушка ─ найкращий спосіб зберегти ягоду для кулінарних і промислових потреб. Для сушіння найкраще використовувати повністю дозрілі, але не перезрілі ягоди.

Інфрачервона технологія сушки не потребує додаткового цукру, хімічної обробки або ж харчової фарби для отримання яскраво-вираженої за смаковими, колірним і ароматним характеристикам сушену ягоду. Даний метод повністю зберігає всі вітаміни і мікроелементи шовковиці.
ІЧ-промені максимально знезаражують продукт, тим самим продовжуючи його термін зберігання. Сушена шовковиця не поступається свіжій у смачному приготуванні насичених компотів, варення, пікантних страв з птиці, м’яса, а також вірно служить добавкою до солодощів, каш, морозива, прикрасою до десертів і навіть інгредієнтом для алкогольних напоїв.

 

Широке застосування шовковиця, особливо сушена, знайшла в медицині: з неї готують не тільки капсули, таблетки, але і настоянки, масла і сиропи, жувальні драже для дітей.
Інфрачервоне сушильне обладнання дозволяє індивідуально для ягоди вибрати найбільш делікатний режим температури, щоб продукт не згорів.

mulberry3
mulberry2
УкрСушка
Заказать тест-драйв сушку
Вы можете привезти для сушки свой продукт от 2-6 кг, увидеть сам процесс сушки на нашем оборудовании и лично в нем поучаствовать.
Докладніше
УкрСушка
Связаться с нами
Свяжитесь с нами для уточнения любых ваших вопросов и более развёрнутой информации.
Докладніше