Сушка винограду

Родзинки вважаються одними з найбільш корисних сухофруктів, так як зберігають в собі практично всі корисні властивості винограду. Зокрема, в процесі висушування зберігається до 70% вітамінів і до 93% мікроелементів.

Найбільш придатні для сушіння безнасінні сорти винограду – з них виходить кишмиш, а з дрібносем’яних – родзинки. Ягоди повинні бути з щільної шкіркою, м’ясисті і з високою цукристістю.

Родзинки – універсальний і незамінний продукт в кулінарії: десерти, хлібобулочні вироби, перші і другі страви, напої, лікувальні відвари.

Інфрачервона технологія дуже цінна тим, що вона дозволяє обійти промислово-харчове застосування сірчистого газу (Е220), який надає продукту насичений золотий колір і збільшує термін зберігання. Саме застосування ІЧ-променів повністю стерилізує продукт, продовжуючи тим самим його термін зберігання, а також видаляється волога з винограду, але самі клітини не руйнуються і не втрачають форму, тим більше колір.

 Інфрачервона сушка — швидкий і делікатний процес навіть для такого вибагливого продукту як виноград.

grape3
grape2

УкрСушка
Заказать тест-драйв сушку
Вы можете привезти для сушки свой продукт от 2-6 кг, увидеть сам процесс сушки на нашем оборудовании и лично в нем поучаствовать.
Докладніше
УкрСушка
Связаться с нами
Свяжитесь с нами для уточнения любых ваших вопросов и более развёрнутой информации.
Докладніше