Сушка сухарів

Сухарям будь-яка людина знайде своє улюблене застосування: хтось просто похрустіти на зубах, хтось додасть в гарячий бульйон, а хтось використовує в салаті «Цезар». Сухарі зазвичай отримують з висушених нарізаних різної форми шматочків білого або житнього хліба, з додаванням різних смакових добавок. Кращі повітряно-хрусткі сухарики виходять з хліба з пористої пухкою фактурою. Для виробництва сухарів з саме такими властивостями необхідно висушити продукт дуже швидко для видалення зайвої вологи.

Саме сушильні інфрачервоні шафи дають можливість за допомогою інфрачервоних випромінювачів і інноваційного процесу прискореної сушки швидко висушити продукт від вологи і всього лише за 30 – 40 хвилин отримати на виході ідеальні хрусткі сухарики.

Важливий момент: можна встановити необхідну температуру в залежності від виду хліба, швидкість і часу сушки.

Особливо варто звернути увагу на інфрачервоне сушильне устаткування тим підприємцям, які хочуть заощадити енергію і виробничі площі, тим самим збільшити продуктивність і доходи підприємства.

crackers3
crackers2

УкрСушка
Заказать тест-драйв сушку
Вы можете привезти для сушки свой продукт от 2-6 кг, увидеть сам процесс сушки на нашем оборудовании и лично в нем поучаствовать.
Докладніше
УкрСушка
Связаться с нами
Свяжитесь с нами для уточнения любых ваших вопросов и более развёрнутой информации.
Докладніше