Сушка банана

Банан — продукт, який довго не зберігається, при транспортуванні потребує певної обробки. Вирішити цей нюанс в змозі інфрачервоне обладнання для сушки, яке з мінімальними часовими та фінансовими затратами дає нам якісний, ароматний та корисний продукт.

Найчастіше зустрічаються бананові чіпси, але так само можна сушити цільні очищені плоди банана, які отримали назву бананові фіги.

Процес приготування бананових чіпсів досить легкий і простий:
требавибрати солодкі, неушкоджені плоди, очистити і нарізати слайсами.
Слайси викладаємо на поверхню лотка в один шар з максимальною щільністю і відправляємо в камеру інфрачервоної сушильної шафи.

Сушений банан містить, крім безлічі поживних речовин, вітамінів А, РР, вітаміни групи В, Е, К, С, бета-каротину, мінеральних речовин, органічних кислот, ще й так званий «гормон щастя», який покращує настрій і загальний стан організму.

Швидкість сушіння в інфрачервоних шафах у 5-6 разів вище, ніж в конвекційних пристроях, а це значить, що за однаковий проміжок часу можна отримати в кілька разів більше готового продукту. При цьому відбувається його стерилізація, знищуються всі шкідливі мікроби, продовжуючи тим самим термін його зберігання.

 

Вихід готового продукту чіпси становить 14-15%, бананові фіги до 30%.

banan3
banan2
Почему сушить бананы отличная идея?
Чем полезен сушенный банан?

Сушенный банан содержит кроме множества питательных веществ, витаминов А, РР, витамины группы В, Е, К, С, бета-каротина, минеральных веществ, органических кислот, еще и так называемый «гормон счастья», который улучшает настроение и общее состояние организма.

Быстро, полезно, безопасно

Скорость сушки в инфракрасных шкафах в 5-6 раз выше, чем в конвекционных устройствах, а это значит, что за одинаковый промежуток времени, можно получить в несколько раз больше готового продукта.

При этом происходит его стерилизация, уничтожаются все вредные микробы, продлевая тем самым сроки его хранения.

УкрСушка
Заказать тест-драйв сушку
Вы можете привезти для сушки свой продукт от 2-6 кг, увидеть сам процесс сушки на нашем оборудовании и лично в нем поучаствовать.
Докладніше
УкрСушка
Связаться с нами
Свяжитесь с нами для уточнения любых ваших вопросов и более развёрнутой информации.
Докладніше