Сушка яблучних чіпсів

Яблучні чіпси — натуральний хрусткий продукт, що володіє чудовим ароматом і смаковими властивостями, які в рази посилюються після процесу сушіння. А якщо використовувати інфрачервоне сушильне обладнання  ми відразу ж отримуємо ряд додаткових переваг з боку збереження чудового зовнішнього вигляду, смаку, супер-швидкості процесу висушування в значних обсягах, фінансової економії.

Яблучні чіпси – відмінний перекус, втамовує голод, так як містять чимало глюкози, сахарози і фруктози, всього жменю готових чіпсів замінить 2 свіжих яблука, збагатить організм необхідною клітковиною, целюлозою і пектином.

Виготовлення яблучних чіпс можливо з будь-якого сорту яблук. Яблучна м’якоть містить багато заліза, яке є причиною потемніння зрізу: залізо вступає в реакцію з киснем повітря, утворюючи оксид заліза, що надає зрізу коричневий колір. Для уникнення потемніння зрізу, запобігаємо контакт яблучного соку з повітрям за допомогою лимонного соку або обробляємо розчином лимонної кислоти.

Якщо розглянути такі сорти як Лігол або Чемпіон, вони після нарізки залишаються світлими і не вимагають додаткової обробки перед сушінням.

Підготовлені яблука нарізаємо рівномірними слайсами і викладаємо максимально щільно на лоток, ставимо лоток в сушильну камеру інфрачервоної шафи. Готовим чіпсам даємо повністю охолонути перед упаковкою, при цьому повітря в приміщенні повинен бути досить сухим і прохолодним.

 

Вихід готового продукту складе 10-12%.

apple3
apple2

УкрСушка
Заказать тест-драйв сушку
Вы можете привезти для сушки свой продукт от 2-6 кг, увидеть сам процесс сушки на нашем оборудовании и лично в нем поучаствовать.
Докладніше
УкрСушка
Связаться с нами
Свяжитесь с нами для уточнения любых ваших вопросов и более развёрнутой информации.
Докладніше