Сушка флаксів

Останнім часом все більше і більше набирає популярність корисне харчування. Тоді приходить момент, коли варто задуматися про альтернативу своєї іжі.
Наприклад, в піст постає питання, чим замінити хліб, до складу якого входять яйця, які не рекомендовано вживати в піст.
І тут на виручку нам приходять лляні флакси  – печеньки-крекери довільної форми, до складу яких входить льняне борошно або лляне насіння.

Знаючи, що до складу входить насіння льону, ми відразу ж розуміємо наскільки це корисно, адже воно багато значною кількістю мікроелементів і вітамінів, кальціэм, магніэм, каліэм, фосфором, цинком, залізом, жирними кислотами Омега-3, Омега-6, Омега- 9, флаволігнатами, органічними кислотами.

 

Лляне насіння – найдавніший злак, що приніс свої лікувальні властивості в наш час. Є два види – золотий льон і коричневий, обидва дуже корисні: запобігають всмоктуванню шлунком шкідливих токсинів, очищають організм, мають протизапальну і регенеруючу дію, допомагають роботі серцево-судинної системи.
Подрібнене насіння приносять більше користі, ніж у цілому вигляді.

Для приготування лляних Флакс знадобляться насіння льону або лляна мука, бажані добавки у вигляді шматочків сухофруктів, ягід, трав або спецій. Підготовлені інгредієнти заливаються водою, настоюється маса близько 20 хв і готова для викладення  на суцільні лотки. Далі заповнені лотки ставимо для сушіння в камеру інфрачервоної сушильної шафи. Увесь процес легкий і простий, як і сама сушка з обладнанням від компанії  «УкрСушка».

 

Інфрачервона технологія сушки продукту високоефективна, зберігає зовнішній вигляд, всі корисні речовини і вітаміни, прискорює процес висушування в рази із порівнянням з альтернативними сушильними процесами. Ви отримуєте максимальний обсяг продукту з мінімальними фінансовими витратами.

flaxes3
flaxes2

УкрСушка
Заказать тест-драйв сушку
Вы можете привезти для сушки свой продукт от 2-6 кг, увидеть сам процесс сушки на нашем оборудовании и лично в нем поучаствовать.
Докладніше
УкрСушка
Связаться с нами
Свяжитесь с нами для уточнения любых ваших вопросов и более развёрнутой информации.
Докладніше