Сушка кокоса

Недешеві  на ринку здорового харчування кокосові чіпси стають не проблемою для власників інфрачервоних сушильних шаф, а отримана з кокоса стружка чарівним чином перетворюється в настільки ж звичайний товар, як сіль і перець на столі. Сушений кокос поєднується практично з усіма продуктами.

Він відмінно підходить до солодкого шоколаду і морозива, горіхів і фруктів, м’яса і риби. У складі соусів його використовують для ситних страв, а в якості панірування – для обсмажування риби і цвітної капусти.

Смак кокосової стружки неймовірно ніжний, приємний і злегка маслянистий. Кілька ложок стружки в будь-якій страві розбавляє звичний смак продуктів і підсилює його.
З кокосової стружки роблять різні еко-косметологічні продукти: маски для обличчя , скраби для тіла.

 

Інфрачервона технологія сушки максимально швидко і якісно досягає бажаного результату сушки кокоса: вид продукту абсолютно не змінюється, корисні вітаміни і мікроелементи зберігаються, колір, аромат і смак стають ще більш насиченими. Для сушіння підійде будь-який стиглий і свіжий кокос без слідів цвілі, сухий, без ушкоджень і з кокосовою водою всередині.

coconut3
coconut2
УкрСушка
Заказать тест-драйв сушку
Вы можете привезти для сушки свой продукт от 2-6 кг, увидеть сам процесс сушки на нашем оборудовании и лично в нем поучаствовать.
Докладніше
УкрСушка
Связаться с нами
Свяжитесь с нами для уточнения любых ваших вопросов и более развёрнутой информации.
Докладніше