Сушка батончиків із сухофруктів та горіхів

Батончики із сухофруктів з горіхами – чудове поєднання вітамінів, мікроелементів і жирних кислот. Продукт досить поживний і відмінно підійде для втамування голоду або в якості просто корисної ласощі, для заряду енергією на тривалий час.

Батончики містять вітаміни А, В, С, Р, Е, К, залізо, калій, фосфор, селен, мідь, цинк, кальцій, клітковину. Горіхи доповнюють батончики так само залізом, йодом, мінеральними речовинами. Рецепт батончиків може урізноманітнити різні види насіння, мед, злакові.

Для приготування батончиків підбираємо бажані інгредієнти, подрібнюємо і з’єднуємо в однорідну масу. Формуємо батончики, викладаємо на лоток і ставимо в інфрачервону сушильну камеру.
Дана технологія сушки дозволяє нам зберегти гарний вигляд, отримати максимально якісний продукт, зберігаючи всі корисні речовини, а також збільшує кількість обороту продукту з мінімальними фінансовими витратами.

bars3
bars2

УкрСушка
Заказать тест-драйв сушку
Вы можете привезти для сушки свой продукт от 2-6 кг, увидеть сам процесс сушки на нашем оборудовании и лично в нем поучаствовать.
Докладніше
УкрСушка
Связаться с нами
Свяжитесь с нами для уточнения любых ваших вопросов и более развёрнутой информации.
Докладніше