Сушка часнику

Сушений часник є унікальною приправою, яка додасть страві особливий аромат і смак. Сушений часник зручно зберігати, його можна використовувати протягом усього року. Склад сушеного і свіжого часнику однаковий, багатий вітамінами і мінеральними речовинами: вітаміни В, С, Е, РР, калій, магній, цинк, селен, мідь, марганець, залізо, кобальт, натрій, холін, фітонциди.

Часник є гарним антиоксидантом і має антисептичні властивості. Він допомагає процесу перетравлювання, знижує рівень холестерину, запобігає утворенню тромбів. Вміщені в ньому фітонциди згубно діють на різні бактерії, сальмонелу, стафілококи, а також дифтерійну і кишкову палички.

Сушений часник допомагає в боротьбі з вірусними захворюваннями, має антибактеріальну дію, попереджає серцево-судинні захворювання, підвищує імунітет, знижує ризик інсульту та інфаркту.

Для сушіння бажано вибирати часник гірких сортів – Креол і Сріблястий, так як дані сорти після процесу сушіння не втрачають після обробки смакових якостей і аромат.

Перед сушінням очищаємо зубки часнику від лушпиння, нарізаємо слайсами і викладаємо на лоток. Готові лотки відправляємо в сушильну камеру інфрачервоної шафи. Технологія інфрачервоної сушки дозволить отримати максимально якісний продукт, зберігши ідеальний колір, смак, аромат, корисні речовини. У порівнянні з іншими способами сушіння, інфрачервона технологія дозволить скоротити часовий інтервал очікування готової продукції і знизить фінансові витрати.

 

Вихід готового продукту складе 25-30%.